Czy warto zadbać o bhp? Koszty i ceny - o ppoż

outsourcing bhp gdańsk

Wszystko w przystępnej cenie.Oferujemy szereg kursów

Świadczymy usługi dla firm w zakresie BHP, oferujemy outsourcing BHP oraz szkolenia BHP. Obsługa BHP dla firm.

Outsourcing BHP to opłacalne rozwiązanie dla każdej firmy, która potrzebuje pomocy

Dodane: 13-09-2022 04:34
Czy warto zadbać o bhp? Koszty i ceny - o ppoż outsourcing bhp gdańsk
w wypełnianiu obowiązków BHP. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie aspekty zarządzania BHP: oceny ryzyka, szkolenia, inspekcje, audyty, dochodzenia w sprawie incydentów. Wszystko w przystępnej cenie.

Oferujemy szereg kursów BHP od podstaw BHP po bardziej zaawansowane tematy, takie jak zarządzanie ryzykiem pożarowym lub radzenie sobie z incydentami w miejscu pracy – każdy kurs, którego potrzebujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej firmy, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Outsourcing BHP może być również wygodniejszy

Firmy outsourcingowe BHP cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wiele firm zleca obecnie usługi zarządzania BHP zewnętrznym dostawcom. Może to wynikać z wielu powodów, takich jak cięcie kosztów lub brak niezbędnych umiejętności w firmie. Outsourcing BHP może być również wygodniejszy dla firm, które mają różne lokalizacje w całym kraju, a nawet na całym świecie – nie zawsze może być dla nich możliwe wysłanie personelu na szkolenia lub inspekcje.

Oferujemy szkolenia BHP od podstawowego do zaawansowanego oraz doradztwo w zakresie BHP.

Posiadamy zespół ekspertów, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat Ustawy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy (Ustawa BHP) oraz innych stosownych aktów prawnych. Nasze połączone doświadczenie zawodowe obejmuje 10 lat i obejmuje wiedzę na temat tego, co jest wymagane do stworzenia dobrego Systemu Zarządzania BHP.